ASV beidzot ir gatava ieviest mobilā maka iespēju. Kaut arī tur jau bijuši vairāki mēģinājumi, neviens risinājums vēl nebija pilnīgu iedzīvojies un ar savu risinājumu paņēmis plašas tautu masas. Pagaidām izskatās, ka kompānija vārdā Isis šajā lauciņa gūs panākumus.
Vieta manām pārdomām par tehnoloģijām (un ne tikai par tām), interesantākām tehnoloģiju un zinātnes ziņām un sasniegumiem, kā arī dažiem jokiem jautrākai dzīvei.
piektdiena, 2012. gada 31. augusts
trešdiena, 2012. gada 29. augusts
Mans Raspberry Pi iegūst MPEG-2 licenci
Kādu laiku iepriekš rakstīju, ka Raspberry Pi fonds beidzot piedāvā iegādāties MPEG-2 un VC-1 licences par atsevišķu samaksu. Es arī tās pasūtīju. Un svētdienas vakarā (26.08.2012) saņēmu savus licences kodus.
Lai viss darbotos, vajadzēja ierakstīt config.txt failā vajadzīgo informāciju un visam vajadzētu strādāt. Izklausās vienkārši un elementāri, bet tomēr radās nelielas grūtības.
Lai viss darbotos, vajadzēja ierakstīt config.txt failā vajadzīgo informāciju un visam vajadzētu strādāt. Izklausās vienkārši un elementāri, bet tomēr radās nelielas grūtības.
svētdiena, 2012. gada 26. augusts
Raspberry Pi tiek pie MPEG-2 licences
Kā jau tas ir zināms, tad Raspberry Pi nebija MPEG-2 video dekodēšanas licences un tā rezultātā šis datoriņš nespēja atskaņot failus, kas tika kodēti MPEG-2 kodējumā. Bet tie, kas to vēl nezina, to var izlasīt rakstā
"Raspberry Pi - maziņš dators entuziastiem" un "Apskats: mazais datoriņš Raspberry Pi".
Apskats: mazais datoriņš Raspberry Pi
Jau jūnija sākumā bija dabūjis savu ilgi gaidīto datoru - Raspberry Pi, savās rokās. Pasūtījums tika veikts jau marta vidū un, pagaidot nieka pāris mēnešus, dabūju savu pasūtījumu. Bet vai šis pasūtījums bija šādas gaidīšanas vērts? Īsumā sakot, bija!
Plate pati par sevi bija maziņa. Gluži kā tika solīts, izmērs bija 8.5x5.4 cm. Mans pasūtītais un saņemtais Raspberry Pi bija Model B. Kādi tieši ir šīs plates parametri, var izlasīt rakstā "Raspberry Pi - maziņš dators entuziastiem".
Abonēt:
Ziņas (Atom)